Robert Morris Colonials - Detroit Mercy Titans Typy
Przegl膮d meczu
W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Robert Morris Colonials i Detroit Mercy Titans dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii USA w National Collegiate Athletic Association (NCAA) i rozpocznie si臋 o 19:00 w dniu 25.02.
Przepowiednie mecz贸w
Po dok艂adnej analizie statystyk Robert Morris Colonials i Detroit Mercy Titansustalili艣my, 偶e Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu.
25/02/2026
Robert Morris Colonials
Detroit Mercy Titans
Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
Miejsce Zak艂adH2H i poprzednie wyniki
W tej chwili Robert Morris Colonials i Detroit Mercy Titansgrali ze sob膮 8 razy. 艢rednio Robert Morris Colonials zdobywa 79 goli na mecz, podczas gdy Detroit Mercy Titans zdobywa 79. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 631-620. Robert Morris Colonials wygra艂 mecze 5, a Detroit Mercy Titans wygra艂 3. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 02.01.26 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 77:85.
Kto wygra?
Robert Morris Colonials przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, Robert Morris Colonials uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 8 i przegrywaj膮c 2. W tych meczach Robert Morris Colonials zdoby艂 795 punkt贸w i straci艂 714. 艢rednia dru偶yna Robert Morris Colonials zdoby艂a 79.5 punkt贸w na mecz i straci艂a 71.4 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 150.9 straconych i zdobytych punkt贸w.
Detroit Mercy Titans przegl膮d
Klub koszykarski Detroit Mercy Titans bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 7 zwyci臋stw i 3 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 790 punkt贸w i straci艂a 771. 艢rednio, klub Detroit Mercy Titans zdoby艂 79 punkt贸w i straci艂 77.1 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 156.1 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Detroit Mercy Titans | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 11 | 7 | 1398:1413 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1. Robert Morris Colonials | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 11 | 7 | 1407:1322 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Nowej Zelandii. NBL
6652 Taranaki Mountainairs-Canterbury Rams
Filipiny. MPBL
Mindoro Tamaraws-Iloilo United Royals
Marikina Shoemasters-Val City Magic
Kanada. CEBL
Scarborough Shooting Stars-Montreal Alliance
Edmonton Stingers-Calgary Surge
Mistrzostwa Dominikany. LNB
Metros de Santiago-Caneros del Este
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
2 / 10 ostatnich mecz贸w Robert Morris Colonials we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
5 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Robert Morris Colonials
7 / 10 ostatnich mecz贸w Detroit Mercy Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
5 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Detroit Mercy Titans
Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2
5 / 10 ostatnich mecz贸w Robert Morris Colonials we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Robert Morris Colonials w 2 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Detroit Mercy Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
7 / 10 ostatnich mecz贸w Robert Morris Colonials we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Robert Morris Colonials
3 / 10 ostatnich mecz贸w Detroit Mercy Titans we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich mecz贸w Robert Morris Colonials we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
7 / 10 ostatnich mecz贸w Detroit Mercy Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Detroit Mercy Titans
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich mecz贸w Robert Morris Colonials we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Robert Morris Colonials w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Robert Morris Colonials we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Detroit Mercy Titans we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Detroit Mercy Titans w 2 kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2